امروز برابر است با :1 تیر 1403

کتاب شیوه گرگ

معرفی کتاب شیوه گرگ

از جمله کتاب های تأثیرگذار در زمینه فروش که شیوه منحصر به فرد جردن بلفورت را با خواننده به اشتراک می‌گذارد، کتاب شیوه گرگ یا راه گرگ است. شیوه ای که جردن بلفورت برای فروش ابداع کرده است، روش خط مستقیم فروش نام دارد که او در کتاب خود، درمورد استراتژی فروش در جهت رسیدن به آزادی و استقلال مالی، توضیح می دهد. جردن بلفورت در کتاب شیوه گرگ، به راهکارهایی می پردازد که به کمک آن ها درمی یابید چگونه در چارچوب اصول انسانی و اخلاقی، می توان در جهت متقاعد کردن، نفوذ و فروش قدم به قدم حرکت کرد.

این نویسنده، به دلیل مشکلاتی که برای فعالیت های غیرقانونی اش با نیروهای امنیتی FBI پیدا کرده بود، مدت ۲۲ ماه را در زندان گذراند و زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت؛ ولی به خاطر حمایت های دوستانه و همه جانبه اش که نسبت به همکاران خود داشت، آن ها همیشه به او وفادار ماندند. جردن بلفورت از شکست ها و عادات مخرب خود درس گرفت و توانست از میان روزهایی که به مصرف مواد مخدر مشغول بود و شیوه های غیرقانونی برای کسب درآمد در پیش گرفته بود، عبور کند و به اشتباهات خود اعتراف کند تا به راه های درست و منطقی برای رسیدن به موفقیت های واقعی پی ببرد.

در سال های اخیر، این شیوه تنها در دوره آموزشی آنلاین او و با هزینه حدود 2000 دلار در اختیار مردم قرار می‌گرفت، اما اکنون به کمک کتاب شیوه گرگ، روش جردن بلفورت در دسترس همه افراد قرار دارد. شعار بلفورت این است که «فروش بیش تری داشته باشید، پول بیش تری کسب کنید و شادتر و قدرتمندتر زندگی کنید» و او در این کتاب، برای نخستین مرتبه، پرده از اسرار کسب ثروت کلان خود برمی‌دارد و شیوه ای را بیان می کند که در طول سال ها فعالیت خود در بورس، دارایی های زیادی را برایش به همراه داشته است.

کتاب شیوه گرگ مناسب چه کسانی است؟

در اولین برخورد با کتاب شیوه گرگ، ممکن است فکر کنید که این کتاب تنها برای فروشنده ها مناسب است تا به کمک آن دریابند چگونه به بهترین شکل، مشتریان را متقاعد کنند تا کتاب را بخرند؛ ولی در حقیقت، کتاب شیوه گرگ برای هر فردی که قصد یادگیری هنر متقاعدسازی را دارد، مناسب است. تفاوتی ندارد که در چه رده سنی و با چه پیش زمینه تحصیلی و شغی ای هستید، این کتاب به شما کمک می کند تا یک کارشناس فروش، مذاکره کننده، کارآفرین و سخنگوی موفق باشید.

در این کتاب نکات مفیدی گفته شده است که ضرورت داشتن برنامه ریزی را بیان می کند و برای تمامی افراد در هر زمینه ای مفید و سودبخش است؛ همچنین به همه فعالان حوزه فروش، توصیه ویژه می شود. در نتیجه، اگر قصد دارید مسیر موفقیت شغلی خود را به صورت حرفه ای سپری کنید و در زمینه بازاریابی و فروش به بهترین خود تبدیل شوید، این کتاب را حتما مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --