امروز برابر است با :13 آذر 1402

پلن فروش مویرگی

نکات مهم برای داشتن یک پلن فروش مویرگی موفق و نتیجه بخش

1. بر تبلیغات بصری تمرکز کنید

کسب و کارها باید توجه داشته باشند که اصولا، تبلیغاتی که از جنبه بصری برای مخاطب جذاب هستند، به طور ویروسی و گسترده پخش می شوند؛ در نتیجه، ساخت فیلم یا تهیه عکس های جذاب برای کمپین تبلیغاتی خود، یکی از اولین گام هایی است که باید برای تهیه یک پلن فروش مویرگی انجام داد. در صورتی که، بیش تر قسمت های محتوای شما شامل پیام های مبتنی بر متن است، می توانید یک تصویر یا فیلم زیبا و جذاب به آن اضافه کنید.

در زمان انتخاب موارد بصری، باید مطمئن شوید که تمامی تصاویر و فیلم ها، با نام تجاری شما و پیامی که از طریق این تبلیغ می خواهید به بیننده منتقل کنید، مطابقت دارند و از افزودن نشانه هایی که مرتبط با برند شما نیست بپرهیزید.

2. با برند خود یک پیام تاثیرگذار به مخاطب ارائه دهید

احتمالا بعضی از نتایج به دست آمده از پلن فروش مویرگی، تصادفی و شانسی هستند؛ ولی بیش تر آن ها با صرف وقت و هزینه کافی، برنامه ریزی و طراحی شده اند. علاوه بر این، شما هیچ گاه نمی توانید به صورت دقیق برای میزان انتشار تبلیغات خود و پخش مویرگی آن، برنامه ریزی کنید؛ اما می توانید مطمئن شوید که یک پیام مهم، ارزشمند و واضح را با مخاطب خود درمیان می گذارید.

3. احساسات مخاطب را درگیر خود کنید

تنها هنگامی می توانید بگویید که پلن فروش مویرگی موفقی خواهید داشت که بتواند به قدر کافی، احساسات مخاطب را درگیر خود کنید تا در ذهن او یک تاثیر گذاری ماندگار داشته باشید. این بدان معنا است که باید در زمان تهیه محتوا و تبلیغات خود، علاوه بر ارائه اطلاعات، احساسات مخاطب را نیز درگیر کنید و بر اساس هیجاناتی مانند ترس، امید، رویا و طنز، فعالیت خود را پر سر و صدا و مطرح کنید تا برند شما دیده شود؛ این یعنی محصولات و خدمات شما به سرعت در میان مردم به اشتراک گذاشته می شود.

4. مخاطب خود را بشناسید

برای آن که محرک های احساسی را در پلن فروش مویرگی خود وارد کنید، لازم است مخاطبان خود را بشناسید تا بتوانید بهتر آن ها را تحت تأثیر قرار دهید. در ادامه چند پرسش آورده شده است که پاسخ آن ها به شما در این زمینه کمک خواهد کرد:

  • مشتریان از شما چه می خواهند؟
  • نیاز واقعی آن ها چیست؟
  • آیا آن ها به دنبال سرگرمی هستند؟
  • آیا آن ها با انتخاب برند شما ارزش تازه ای به دست می آورند؟
  • و…

اگر بتوانید با کسب شناخت صحیح از مشتریان خود، عوامل محرک را شناسایی کنید و در تبلیغات خود استفاده کنید، برای کسب و کار شما بسیار مفید خواهد بود. در نظر داشته باشید که مخاطبان شما یکسان نیستند و یک پلن فروش مویرگی موفق، باید افراد با سلیقه و نیازهای مختلف را درگیر محصول و خدمات شما کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --